Rohlig Suus Logistics otwiera nowy magazyn na Podlasiu

Rohlig Suus Logistics otwiera kolejny oddział na Podlasiu, znacznie zwiększając swoją zdolność operacyjną w aglomeracji białostockiej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala magazynowa

Największy polski operator logistyczny w Europie Centralnej Rohlig Suus Logistics otwiera nowy magazyn w Choroszczy na Podlasiu. To właśnie tam gigant branży logistycznej widzi ogromny potencjał magazynowy. W związku z inwestycją firma planuje zwiększyć powierzchnię magazynów aż o jedną trzecią. W pobliżu, a konkretniej w Białymstoku, działa już jeden oddział firmy. Dzięki otwarciu kolejnego zdolność operacyjna Rohlig Suus Logistics w aglomeracji białostockiej zwiększy się dwukrotnie. Nowa hala ma powierzchnię 2,8 tys. mkw. i będzie pełniła rolę magazynową oraz rolę agencji celnej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane