Rohlig Suus Logistics najemcą nowej inwestycji MDC² Park Gliwice na Górnym Śląsku

MDC² Park Gliwice, nowoczesny magazyn o łącznej powierzchni 57 000 mkw. zlokalizowany u zbiegu autostrad A4 i A1 w Gliwicach, będzie wkrótce siedzibą dla Rohlig Suus Logistics. Firma wynajęła tam aż 20 393 mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Umowa najmu hali magazynowej 

Nowy magazyn Rohlig Suus Logistics w Gliwicach znacznie zwiększy zdolności operacyjne firmy, pozwalając m.in. na usprawnienie usług dla klientów z branży automotive.
Rohlig Suus Logistics to jeden z wiodących na rynku operatorów logistycznych w Polsce, zarządzający logistyką i łańcuchami dostaw na sześciu kontynentach. Firma zatrudnia ponad 2 tys. pracowników w ponad 30 oddziałach w Europie. Wybór MDC² Park Gliwice był podyktowany nie tylko lokalizacją, ale także polityką ESG, która jest niezwykle ważna dla strategii rozwoju Rohlig Suus Logistics.
Inwestycja MDC² Park Gliwice jest realizowana w zgodzie z koncepcją zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM New Construction na poziomie Outstanding. W ramach kompleksu powstanie strefa Rest & Move, promująca zdrowy styl życia i poprawiająca warunki pracy wszystkich użytkowników obiektów magazynowych dewelopera. Rohlig Suus Logistics ma także zamiar wykorzystać część najmu na dedykowaną strefę socjalną dla kierowców samochodów ciężarowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Usługi JARTOM Real Estate:
Najem hal
Sprzedaż nieruchomości na cele magazynowe i produkcyjne
Budowa hal
Reprezentacja najemców lub dewelopera w procesie wynajmu i sprzedaży powierzchni magazynowych i produkcyjnych


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane