Rohlig SUUS Logistics z nowym magazynem w Tarnowie Podgórnym

Największy operator logistyczny w kraju, Rohlig SUUS Logistics zyskał nowy magazyn w Tarnowie Podgórnym. Imponująca powierzchnia obiektu przekracza 40 000 m2, z czego ponad 8 000 m2 przeznaczono na nowoczesny terminal przeładunkowy – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn wysokiego składowania przynosi liczne korzyści

Uruchomienie oddziału pozwoliło na usprawnienie wielu procesów logistycznych i jeszcze lepszą obsługę klientów z Zachodu. Możliwość składowania regałowego i blokowego, 77 000 miejsc paletowych i specjalna instalacja tryskaczowa, która pozwala odpowiednio przechowywać towary niebezpieczne sprawiają, że nieruchomość jest wygodna w użytkowaniu i pozwala pracować niezwykle efektywnie. Warto podkreślić, że to jeden z niewielu magazynów, które spełniają wymogi Inspekcji Sanitarnej pod względem kontroli celnej towarów. Zatrudniony tam personel zajmuje się również świadczeniem usług dodatkowych, do których należy tworzenie zestawów produktowych, czy kompletacja zamówień. Przedstawiciele firmy nie ukrywają, że obiekt przynosi jej liczne korzyści i ułatwia dalszy, dynamiczny rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane