Rohlig SUUS Logistics rozwija swoją obecność w Gliwicach dzięki nowemu magazynowi multicustomer

Rohlig SUUS Logistics zainwestował w Gliwicach, otwierając tam nowoczesny magazyn typu multicustomer o powierzchni aż 20 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja na Śląsku

Rohlig SUUS Logistics to największy polski operator logistyczny, który w ostatnim czasie mocno stawia na kompleksowe wsparcie klientów w regionie Śląska. Dlatego też firma zdecydowała się na inwestycję w Gliwicach, widząc jak dynamicznie rozwija się tam rynek i jak miasto i jego okolice przyciągają nowe, zagraniczne inwestycje. Lokalizacja Gliwic sprawia, że stanowią one doskonały hub logistyczny, zarówno na rynek polski, jak i do innych krajów Europy. Warto zaznaczyć, że nowy magazyn o powierzchni 20 tys. mkw. wybudowany został w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie. Magazyn jest wyposażony w instalację fotowoltaiczną, oświetlenie LED wraz z inteligentnym systemem sterowania oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane