Rohlig SUUS Logistics przejmuje firmę świadcząca usługi magazynowe

Rohlig SUUS Logistics wszedł w posiadanie całości udziałów czeskiej firmy świadczącej usługi magazynowe i transportowe, Joppa Logistics. To ważna decyzja strategiczna i biznesowa, gdyż dzięki niej przedsiębiorstwo wzmocni swoją pozycję w Europie Środkowo – Wschodniej i zauważalnie zwiększy wpływy na czeskim rynku – informuje JARTOM Real Estate.

Wzmocnienie pozycji operatora logistycznego kwestią czasu

Co ciekawe, to nie pierwsza tego rodzaju inwestycja sfinalizowana przez Rohlig SUUS Logistics. Kilka miesięcy wcześniej przejął on polską firmę Expert specjalizującą się w dostawach ostatniej mili. Marka intensywnie rozwija usługi spedycyjne, powiększając swoje zaplecze logistyczne. W 2022 roku uruchomiła magazyn w Brnie. Dziś można śmiało nazwać to początkiem imponującej ekspansji. Głównym celem wchłonięcia Joppa Logistics jest doprowadzenie do wzrostu skali prowadzonej działalności. Warto podkreślić, że przedstawiciele SUUS nie zamierzają spoczywać na laurach i planują już kolejne projekty. Zwiększenie powierzchni magazynowych i współpraca z licznymi europejskimi partnerami transportowymi to zaledwie dwa z wielu przykładów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane