Roha porzuca plany budowy fabryki w Rzeszowie. Z czego wynika ta decyzja?

2022-09-23
Roha porzuca plany budowy fabryki w Rzeszowie. Z czego wynika ta decyzja?

Wbrew wcześniejszym ustaleniom w Rzeszowie nie powstanie zakład produkcyjny należący do firmy Roha. Przedsiębiorstwo zrezygnowało z planów rozwoju na tym terenie, a ostateczny charakter tej decyzji potwierdza wystąpienie jej przedstawicieli do lokalnych władz z pismem w sprawie sprzedaży powiatowi działek, które nabyto jako grunty przeznaczone pod realizację inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.  

Budowa zakładu produkcyjnego nie dojdzie do skutku

Dwa lata wcześniej indyjska marka deklarowała budowę fabryki w strefie ekonomicznej Rzeszów - Dworzysko, która będzie specjalizować się w wytwarzaniu komponentów dedykowanych branży chemicznej. Miał to być impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż uruchomienie linii produkcyjnych było jednoznaczne z utworzeniem nowych miejsc pracy dla osób o zróżnicowanych kompetencjach. Niestety, te plany należą do przeszłości. Firma wycofała się z projektu, swój krok uzasadniając zbyt dużym wzrostem kosztów materiałów budowlanych oraz specjalistycznych urządzeń i maszyn, co przełożyło się na nieopłacalny charakter całego przedsięwzięcia.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU