Rogum Kable inwestuje w budowę hali produkcyjnej

Rogum Kable Sp. z o.o. wkrótce zyska nową halę produkcyjną o wielkości 1440 m2. Projekt obiektu umożliwia późniejszą rozbudowę, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi przedsiębiorstwu dalszą ekspansję – informuje JARTOM Real Estate.  

Hala zostanie wybudowana w Pruszczu Gdańskim

Nieruchomość powstanie w mieście, w którym znajduje się siedziba firmy – w Pruszczu Gdańskim. Hala będzie posiadała solidną stalową konstrukcję i zostanie wyposażona w instalację wodno – kanalizacyjną, elektryczną oraz w wentylację. Znajdzie to odzwierciedlenie w funkcjonalności budynku oraz w komforcie pracy, którym będzie mógł cieszyć się zatrudniony tam personel. Nie da się ukryć, że dzięki tej inwestycji wzrosną moce wytwórcze, co przełoży się na generowanie większych obrotów oraz zysków. Rogum Kable to renomowany producent specjalistycznych przewodów i kabli przeznaczonych dla branży górniczej, energetycznej, kolejowej i nie tylko. Jest obecny na rynku już od ponad 30 lat i nieustannie się rozwija, co pozwala przypuszczać, że z pewnością nie jest to ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju, które realizuje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane