RobTools buduje nową halę produkcyjną w Bydgoszczy 

Firma RobTools podjęła decyzję o nowej inwestycji w Bydgoszczy, a mianowicie otwarciu tam nowej hali produkcyjnej. Wszystko po to, aby zwiększyć swoje możliwości produkcyjne oraz jeszcze lepiej i szybciej reagować na popyt zgłaszany na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna hala produkcyjna i magazynowa dla RobTools - inwestycja w przyszłość

RobTools planuje wybudować nowoczesną halę produkcyjną, która będzie miała także część magazynowo-biurową. Projektem inwestycyjnym objęta jest również infrastruktura, która zapewni sprawną i efektywną działalność firmy. Firma stawia na szybkość realizacji zamówień i zadowolenie klienta, dlatego utrzymuje wysokie stany magazynowe. Budowa nowej hali wraz z magazynem pozytywnie wpłynie na terminy dostaw oraz pozwoli szybko reagować na potrzeby rynku. RobTools jest polską firmą specjalizującą się w dostarczaniu zaawansowanych urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i innych produktów do produkcji i serwisu elektroniki, a także ogólnej produkcji przemysłowej. Działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie w branży elektronicznej. Oferta firmy obejmuje linie produkcyjne, doradztwo technologiczne, systemy odciągu oparów, stacje lutownicze, wkrętaki, materiały eksploatacyjne, systemy wizyjne oraz systemy magazynowe. RobTools cechuje kompleksowe podejście do klientów, zapewniając nie tylko sprzedaż produktów, ale również oferując wsparcie techniczne i dostarczając kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Informacje o JARTOM Real Estate

Klienci JARTOM Real Estate mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych w zakresie magazynów i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane