Ridex zleca firmie Democo budowę magazynu

Ridex nawiązał współpracę z firmą Democo i powierzył jej budowę magazynu w Jankowicach w województwie wielkopolskim. To ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju marki, która będzie mogła dzięki niemu usprawnić wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa

Wiadomo już, że magazyn będzie miał wielkość sięgającą 4000 m2. Zaprojektowało go biuro B-W-P Pracownia Architekci, więc będzie w pełni dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, nieruchomość powinna zostać oddana do użytku w czwartym kwartale tego roku. Pozostaje obserwować dalsze losy tej interesującej inwestycji!

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne.
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Świadczymy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach takich jak e-commerce, usługi logistyczne i nie tylko.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane