Rewolucyjne baterie będą powstawać w polskiej fabryce!

2022-11-21
Rewolucyjne baterie będą powstawać w polskiej fabryce!

Już wkrótce nieopodal Rzeszowa zostanie wybudowana fabryka, w której powstawać będą rewolucyjne, bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach baterie, które zasilą urządzenia elektroniczne oraz aparaty medyczne i rozruszniki serca dostępne na międzynarodowym rynku. Za opracowanie tego imponującego wynalazku odpowiada polska firma, The Batteries – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny rozpocznie swoją działalność już w przyszłym roku

Co wyróżnia zaprojektowany przez markę akumulator? Po pierwsze, krótki czas ładowania, który wynosi zaledwie kilka minut! Jest on w stanie wytrzymać temperatury z zakresu od -40 aż do 180 stopni Celsjusza. Gdy dodamy do tego mniejsze rozmiary, niż w przypadku standardowych baterii oraz wyższy poziom bezpieczeństwa i dużo niższą cenę, otrzymujemy wynalazek, który może zrewolucjonizować branżę technologiczną. Nie dziwi więc fakt, że wydajne i przyjazne środowisku akumulatory wzbudzają zainteresowanie przedsiębiorców, którzy mogliby przy ich pomocy usprawnić wiele procesów logistycznych, podnieść jakość swoich urządzeń i zwiększyć konkurencyjność. Zgodnie z przyjętymi planami, linie produkcyjne w fabryce The Batteries zostaną uruchomione już w przyszłym roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU