Rewolucja w logistyce? Pierwsze maszyny do odbioru paczek z Aliexpress już w Polsce

2021-04-28
Rewolucja w logistyce? Pierwsze maszyny do odbioru paczek z Aliexpress już w Polsce

W Warszawie pojawiły się pierwsze automaty paczkowe należące do chińskiego serwisu sprzedażowego Aliexpress. Ambitne plany na przyszłość obejmują rozbudowę sieci logistycznej na terenie polski i zainstalowanie ośmiu tysięcy tego rodzaju urządzeń w kraju – informuje JARTOM Real Estate.

Chiński gigant sprzedaży internetowej szuka powierzchni pod paczkomaty w Polsce

Maszyny nieco różnią się od tych należących do marki InPost. Są od nich mniejsze i bardziej kolorowe, jednak posiadają opcję rozbudowy modułów, z których zostały stworzone. Za poszukiwanie gruntów pod kolejne automaty jest odpowiedzialna spółka Świat Przesyłek. Najbardziej pożądane są powierzchnie do wynajęcia położone w bliskiej odległości od centrów handlowych, osiedli mieszkalnych oraz punktów usługowych. To tam zostaną zamontowane urządzenia, które są na bieżąco monitorowane oraz chronione. To ogromne przedsięwzięcie, które bez wątpienia przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych, zwiększenia komfortu odbierania przesyłek oraz skrócenia czasu realizacji zamówień. Klienci nie będą musieli już udawać się na pocztę, a paczkę odbiorą w dogodnym dla siebie miejscu o wybranej porze.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU