Rewolucja w branży? Biga Stal wdroży w swoim zakładzie produkcyjnym innowacyjny system

2021-06-11
Rewolucja w branży? Biga Stal wdroży w swoim zakładzie produkcyjnym innowacyjny system

Firma Biga Stal zadecydowała o wdrożeniu w swoim zakładzie produkcyjnym innowacyjnego i zaawansowanego technologicznie systemu obróbki metali. To wymagające, zarówno pod względem logistycznym, jak i finansowym, przedsięwzięcie będzie możliwe dzięki pomocy przyznanej przez Krakowski Park Technologiczny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

Fabryka znacząco zyska na innowacjach technologicznych 

Biga Stal wykorzysta otrzymaną ulgę podatkową, aby w swoim zakładzie produkcyjnym w Zabierzowie wdrożyć wyjątkowy system obróbki metali, który funkcjonuje w oparciu o szczegółową i szeroko zakrojoną analizę big data. Warto podkreślić, że to innowacja nie tylko na krajową ale i na światową skalę. Pozwoli na usprawnienie procesów logistycznych, zwiększenie efektywności wykonywanej pracy oraz optymalizację usług świadczonych z zakresu technologii laserowych, plazmowych oraz frezowania. To ogromnie istotny krok na drodze dynamicznego rozwoju Biga Stal, która jest firmą działającą na rynku już od dwudziestu lat. Na ten cel przeznaczy ona około siedmiu milionów złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU