Rekordowy wzrost wartości złota w 2020 roku

2021-03-28
Rekordowy wzrost wartości złota w 2020 roku

W czasach pandemii koronawirusa i zawirowań na światowych gospodarkach złoto okazało się dobrą i pewną inwestycją. To był najlepszy rok na rynku złota od dekady.- informuje JARTOM Real Estate.

Najlepszy rok od 10 lat

Rok 2020 był przełomowym rokiem na rynku złota. Cena uncji pobiła w sierpniu rekordowe wartości i ustanowiła nowy szczyt 2075 USD. Obecnie cena złota nieco spadła i waha się w okolicach 1900 USD, jednakże mimo to stopa zwrotu jest najwyższa od wielu lat i wynosi nawet 25%. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy przechowują swoje oszczędności w tym kruszcu. 
Głównym czynnikiem, związanym ze wzrostem ceny złota, była globalna pandemia i jej wpływ na światową ekonomię. Złoto jest uznawane za bezpieczną przystań i pewną inwestycję, szczególnie w czasach zawirowań gospodarczych. Ponadto cenę złota z pewnością podbiły niskie stopy procentowe oraz słaby dolar amerykański. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU