Rekordowy rok spółki Marvipol

2021-12-29
Rekordowy rok spółki Marvipol

Segment magazynowy grupy Marvipol wypracował w mijającym roku rekordowe zyski. Wszystko dzięki doskonałej koniunkturze w branży oraz dzięki odważnym decyzjom inwestycyjnym, które zbiegły się z rozkwitem e-commerce w naszym kraju.- informuje JARTOM Real Estate

Świetne wyniki finansowe segmentu magazynowego Marvipol

2021 roku był dla spółki Marvipol bardzo udany z punktu widzenia nowych inwestycji, a także rekordowych zysków. W 9 miesiącach 2021 r. segment magazynowy Grupy Marvipol wypracował aż 29,5 mln zł zysku operacyjnego oraz 27,8 mln zł zysku netto. W 2020 roku wartości te wynosiły kolejno 14,6 mln zł oraz 22,3 mln zł. Kwoty te świadczą o rozwoju spółki oraz wzroście jej konkurencyjności na rynku. Przychody całej Grupy Marvipol wzrosły rok do roku o 57 proc., a wynik operacyjny zwiększył się o 80 proc. Tak doskonałe wyniki finansowe to zasługa sprzedaży obiektów magazynowych Konotopa III i Wrocław I oraz aktualizacji wartości obiektów Konotopa IV, oraz Warszawa IV. Ponadto, na dobrą pozycję na rynku wpłynęła również doskonała koniunktura w branży oraz rozwój e-commerce w Polsce.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU