Rekordowy rok Krakowskiego Parku Technologicznego

2022-01-20
Rekordowy rok Krakowskiego Parku Technologicznego

Ubiegły rok określić można mianem rekordowego dla Krakowskiego Parku Technologicznego, zarówno po względem ilości wydanych decyzji o wsparciu, jak i ilości utworzonych miejsc pracy.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w regionie

Przedsiębiorcy chętnie inwestują na terenie małopolski, dostrzegając potencjał gospodarczy i kadrowy w regionie. Ponadto, inwestorów przyciąga również możliwość skorzystania z ulg podatkowych w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Rok 2021 był rekordowy pod względem wyników dla Krakowskiego Parku Technologicznego, gdyż osiągnięto najlepsze wyniki w historii jego działania. Wydano aż 68 decyzji o wsparciu dla przedsiębiorców, a nakłady inwestycyjne przekroczyły 2,559 mld zł. Dzięki nowym inwestycjom w regionie przybyło aż 1127 nowych miejsc pracy. To doskonałe wiadomości dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. Co więcej, cieszyć może struktura udzielonych decyzji o wsparciu. Okazuje się, że w ubiegłym roku większość inwestycji została rozpoczęta przez polskie, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU