Rekordowa inwestycja w polski startup. Czy Packhelp stanie się liderem na rynku opakowań?

2021-12-03
Rekordowa inwestycja w polski startup. Czy Packhelp stanie się liderem na rynku opakowań?

Packhelp otrzymał rekordowe wsparcie inwestycyjne — aż 190 zln zł w serii B. Jeszcze żadna polska, młoda spółka nie otrzymała tak wysokiej rundy finansowania. Czy spółka stanie się globalnym liderem na rynku opakowań? - informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjność i nowoczesne technologie

W rozwój działalności polskiej, innowacyjnej spółki Packhelp zainwestował m.in. francuski fundusz Infravia Growth, a także PortfoLion, White Star Capital oraz Market One Capital. Ponadto, finansowanie zapewnił również Europejski Bank Inwestycyjny, dostrzegając duży potencjał polskiego startupu i przestrzeń do dalszych wzrostów. Packhelp to platforma, która pozwala na projektowanie oraz zamawianie spersonalizowanych opakowań, które następnie dostarczane są do klienta. Packhelp wystartowało w 2016 roku i w ciągu zaledwie 5 lat działalności zdobyło ponad 50 tys. klientów z całego świata. Klienci, tacy jak m.in. lider rynku odzieżowego H&M, doceniają innowacyjność oraz wysoką jakość oferowanych opakowań. Pozyskane finansowanie pozwoli spółce dalej dynamicznie się rozwijać oraz podbijać nowe ryki zbytu. Już teraz firma uznawana jest za największy w Europie marketplace w branży opakowań. Startup idzie z duchem czasu i oferuje opakowania pochodzące z recyklingu, w 2020 roku tego typu opakowania stanowiły aż 65% wszystkich sprzedawanych przez Packhelp.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w magazynach i halach produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU