Rekordowa inwestycja Mercedesa w Polsce. Powstanie tu fabryka elektrycznych dostawczaków za 6,1 mln zł.

Rekordowa inwestycja w Jaworze. To właśnie tam powstanie pierwsza w Polsce fabryka Mercedesa. Co więcej, będzie to pierwszy zakład tego giganta motoryzacyjnego na świecie, z którego wyjeżdżać będą wyłącznie elektryczne auta dostawcze. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna fabryka elektrycznych aut dostawczych

Mercedes wybrał Polskę, a dokładniej Jaworze pod Wrocławiem, na miejsce swojej nowej inwestycji. To właśnie tutaj powstanie supernowoczesna fabryka elektrycznych pojazdów dostawczych, której koszt budowy szacuje się na 6,1 mln zł. Zakład powstanie naprzeciwko działającej obecnie fabryki silników i akumulatorów. Takie położenie fabryki pozwoli zaoszczędzić na transporcie akumulatorów, co zmniejszy koszty operacyjne firmy. Nowa inwestycja Mercedesa jest częścią większego planu, przewidującego całkowite przejście na pojazdy elektryczne. Fabryka w Jaworze rozpocznie działalność już za około 2-3 lata. W związku z otwarciem tak dużego zakładu Mercedes zatrudni nawet 2500 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane