Reko wybuduje nowoczesną halę produkcyjną z zapleczem socjalno – biurowym

2021-07-22
Reko wybuduje nowoczesną halę produkcyjną z zapleczem socjalno – biurowym

Firma Reko podjęła decyzję o budowie hali produkcyjnej z zapleczem socjalno – biurowym, która powstanie w Myszkowie, nieopodal funkcjonującej obecnie siedziby przedsiębiorstwa. Nieruchomość będzie posiadała powierzchnię użytkową sięgającą 1454,01 m2 i stanie się miejscem wytwarzania elastometru termoplastycznego – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowej hali produkcyjnej sposobem na rozwijanie działalności

W wybudowanej hali zostanie zamontowany nowoczesny układ technologiczny, który umożliwi uruchomienie linii produkcyjnych zajmujących się recyklingiem folii wielomateriałowej będącej podstawą do tworzenia elastometru termoplastycznego. Znacząco usprawni to wiele procesów logistycznych. Zaplecze socjalno – biurowe umożliwi efektywne zarządzanie placówką oraz zapewni jej pracownikom komfortowe warunki. To istotny krok na drodze do rozwoju firmy Reko, która specjalizuje się w odbiorze odpadów komunalnych i budowlanych oraz w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie gospodarowania odpadami o charakterze przemysłowym. Zgodnie z planem, rozbudowa zakładu zaowocuje zwiększeniem zatrudnienia z 40 do 70 osób, skorzysta więc na niej także lokalny rynek pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU