Reka Rubber z dodatkową powierzchnią magazynową w MLP Poznań West

Rekka Rubber zyska dodatkową powierzchnię magazynową w MLP Poznań West, dzięki czemu firma będzie posiadała do swojej dyspozycji 4000 m2. Na 160 m2 znajdzie się zaplecze biurowe, co ułatwi administrowanie obiektem i pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny nieopodal Poznania

We wspomnianym centrum przedsiębiorstwo prowadzi działalność już od roku. Zadowolenie z wysokiego standardu, profesjonalnej obsługi oraz charakteru nieruchomości, która jest przyjazna środowisku, miały wpływ na podjęcie decyzji o wynajęciu dodatkowego magazynu. Marka, która zajmuje się sprzedażą profili gumowych, stawia na intensywny rozwój i poszukiwanie nowych rynków zbytu. Ten krok z pewnością jej to ułatwi. Warto podkreślić, że istotnym atutem MLP Poznań West jest również jego lokalizacja. Niewielka odległość od drogi ekspresowej S1 i jedynie 7 kilometrów dzielące park logistyczny od węzła z autostradą A2 pozwalają najemcom czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. Nie dziwi więc, że niemal cała dostępna powierzchnia znalazła już swoich właścicieli. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane