Regesta przedłuża umowę najmu w Parku Tychy DC1

Regesta S.A., wieloletni najemca hali w Parku Tychy DC1, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu obiektu na kolejne lata. - informuje JARTOM Real Estate

Regesta zostaje w Parku Tychy DC1

Firma transportowa Regesta zajmuje aż 17 tys. mkw powierzchni w Parku Tychy DC1, położonym na terenie województwa śląskiego – w Bieruniu, przy wschodniej granicy Tychów. Hale położone w strategicznej dla firmy lokalizacji pozwalają jej na świadczenie usług na wysokim poziomie. Regesta S.A. oferuje usługi z zakresu transportu samochodowego towarów, spedycji krajowej i międzynarodowej, a także transportu morskiego. W Parku Tychy DC1 wynajmuje zarówno halę magazynową, jak i biurową. Niedawno firma zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni w tyskim parku na kolejne lata. Decyzja ta podyktowana była udaną dotychczasową współpracą z zarządcą budynku oraz tym, że lokalizacja parku idealnie wpisuje się w potrzeby firmy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane