Redpack inwestuje w nową fabrykę wraz z działem badawczo-rozwojowym

2021-06-24
Redpack inwestuje w nową fabrykę wraz z działem badawczo-rozwojowym

Firma Redpack, projektant i producent nowoczesnych maszyn pakujących, wybuduje nową halę produkcyjną. Inwestycja powstanie na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefa Ekonomicznej.- informuje JARTOM Real Estate

Hala produkcyjna wraz z działem badawczo-rozwojowym

Firma Radpak Fabryka Maszyn Pakujących to czołowy producent maszyn do pakowania typu ,,flow pack’’, dedykowanych dla różnych branż, m.in. farmaceutycznej, spożywczej i piekarniczej. Rozwój działalności firmy i potrzeba zwiększenia mocy przerobowych sprawiła, że zdecydowano się na budowę nowej fabryki wyposażonej w nowoczesne urządzenia do produkcji maszyn i linii pakujących. W nowej hali utworzony zostanie również dział montażu wraz z działem badawczo-rozwojowym, który umożliwi pracę nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Nowy obiekt powstanie na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefa Ekonomicznej i pochłonie około 11 mln zł. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU