Radon przygotowuje się do rozbudowy zakładu. Co będzie produkowane w nowej hali?

2022-04-06
Radon przygotowuje się do rozbudowy zakładu. Co będzie produkowane w nowej hali?

Firma Radon rozbuduje swój zakład, który zyska dzięki temu nową halę o charakterze produkcyjno – magazynowym o łącznej powierzchni sięgającej nieco ponad 2800 m2. W ramach przedsięwzięcia dostosowane zostanie także zaplecze socjalne, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych, oraz zagospodarowane tereny przyległe – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa zakładu umożliwi wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji

W wybudowanej hali zostaną uruchomione linie produkcyjne dopasowane do innowacyjnej metody wytwarzania wyrobów meblarskich o klasie premium. Będą się one wyróżniać nietypowym wzornictwem oraz większą trwałością, co pozwoli marce zyskać w oczach klientów i poszerzyć swoje rynkowe wpływy. Inwestycja zostanie zrealizowana w Zielonej Górze i będzie stanowiła sporą szansę dla lokalnego rynku pracy. Radon to przedsiębiorstwo, które z powodzeniem prowadzi działalność już od 2014 roku. Specjalizuje się w produkcji mebli oraz w świadczeniu usług stolarskich i w druku wielkoformatowym, realizując zamówienia konsumentów z różnych zakątków Europy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU