Raben przejmuje Grupę BAS

2021-07-26
Raben przejmuje Grupę BAS

Firma Grupa Raben przejęła 100 procent udziałów w grupie BAS. Transakcja obowiązuje z mocą wsteczną od dnia 1 stycznia 2021 r. - informuje JARTOM Real Estate.

Rozwój sieci logistycznej 

Holenderskie przedsiębiorstwo Raben to prężnie rozwijający się operator logistyczny, który zajmuje się drogowym transportem międzynarodowym oraz krajowym, magazynowaniem , spedycją morską i lotniczą oraz logistyką produktów świeżych. Aby jeszcze bardziej rozwinąć swoją działalność oraz zwiększyć konkurencyjność na rynku firma Raben zdecydowała się na przejęcie udziałów grupy BAS. Zgodnie z umową Raben przejmie wszystkie oddziały BAS działające na terenie Holandii, Słowacji i Włoch. Ponadto holenderski operator logistyczny przejmie zespół 210 doświadczonych pracowników. Przejęcie Grupy BAS przez Raben pozwoli na zwiększenie sieci logistycznej w Europie Południowo-Zachodniej oraz na wzmocnienie pozycji w sektorze usług logistyczno-magazynowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU