Raben i Karcher łączą siły oraz otwierają nowy magazyn w Chlebni

Raben i Karcher nawiązały współpracę i wspólnie podjęły się kolejnego wyzwania, którym jest uruchomienie nowego magazynu zlokalizowanego w Chlebni. Obiekt posiada powierzchnię o wielkości 8000 m2 i pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz zwiększenie efektywności prowadzonych działań – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn pozwoli poszerzyć zakres świadczonych usług

Karcher i Raben połączyły siły, by zajmować się transportem na terenie Polski oraz międzynarodowym ukierunkowanym na Estonię, Litwę oraz Łotwę. Oddanie do użytku wspomnianego magazynu pozwoli na poszerzenie zakresu świadczonych usług o składowanie i nie tylko. Obsługa towarów klientów zostanie zoptymalizowana, co przyniesie obu podmiotom wymierne korzyści. Warto podkreślić, że obecnie Raben Logistics Polska ma do swojej dyspozycji około 560 000 m2 powierzchni magazynowej. Mimo tego wciąż stawia na dynamiczny rozwój i systematycznie inwestuje w nowe obiekty, skupiając się również na unowocześnianiu tych aktualnie posiadanych. Firma stawia sobie za cel bycie odpowiedzialną społecznie oraz efektywną energetycznie. Partnerstwo z Karcher układa się tak dobrze głównie dlatego, że marki dzielą podobne wartości. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane