Raben Real Estate Poland rozbuduje swoje centrum logistyczne w Cholerzynie

Raben Real Estate Poland rozbuduje zlokalizowane w Cholerzynie Centrum Logistyczne Raben, które powiększy się o dodatkową halę tranzytową, cross dock. Inwestycja zostanie zrealizowana we współpracy z wykonawcą, którym jest CoBouw – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala magazynowa pozwoli na optymalizację pracy obiektu

Do wykonania zadania firma podejdzie w kompleksowy sposób, zajmując się sporządzeniem projektów, robotami budowlanymi obejmującymi między innymi prace ziemne, fundamenty i wzniesienie całej konstrukcji hybrydowej nieruchomości. CoBouw zagospodaruje także teren przyległy dbając o to, by znalazły się na nim zarówno obszary zielone, jak i drogi oraz place manewrowe. Sama hala magazynowa o wielkości 3000 m2 zostanie wyposażona w 31 doków załadunkowo – rozładunkowych. Pozwoli to na maksymalne wykorzystanie całej dostępnej powierzchni, a tym samym na optymalizację pracy i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Towary będą przechowywane przez krótki czas, możliwie jak najszybciej trafiając do klienta. Dla marki Raben, która jest jednym z liderów w branży logistyki to ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane