RTL Polska wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową w Prologis Park Chorzów

2021-09-29
RTL Polska wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową w Prologis Park Chorzów

Firma logistyczna RTL Polska zdecydowała o wynajęciu niespełna 1400 m2 powierzchni magazynowo – biurowej w Prologis Park Chorzów. Zgodnie z realizowaną strategią biznesową, przedsiębiorstwo uruchomi tam swoje nowe centrum dystrybucyjne – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn o dużym potencjale w znakomitej lokalizacji

W ramach podpisanej umowy, RTL Polska otrzyma do dyspozycji narożny moduł magazynowy, który posiada bramę wjazdową i osiem doków, a jego metraż wynosi 1246 m2. Aby usprawnić wiele procesów logistycznych i maksymalnie ułatwić zarządzanie placówką, firma nabędzie również zaplecze biurowo – socjalne urządzone na 151 m2. Wybór Prologis Park Chorzów był nieprzypadkowy, gdyż zaważyła tutaj przede wszystkim specyfika obiektu oraz jego lokalizacja. Bliskość węzłów autostradowych A4 i A2, niewielka odległość od Katowic oraz szereg rozwiązań umożliwiających cieszenie się płynnym transportem to zalety, których nie sposób było pominąć. Dla firmy RTL Polska, która zajmuje się magazynowaniem, dystrybucją i szeroko pojętymi usługami przewozowymi współpracując ze światowymi markami odzieżowymi to kluczowe atuty. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU