ROLTEC inwestuje w halę produkcyjną we Wrocławiu

Spółka ROLTEC podjęła decyzję o budowie hali produkcyjno-magazynowej we Wrocławiu. Nieruchomość będzie dysponowała aneksem technologicznym i zapleczem socjalnym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy – informuje JARTOM Real Estate.

W hali będą powstawać panele fotowoltaiczne 

Zgodnie z przyjętymi planami hala będzie dysponowała całą infrastrukturą niezbędną do wytwarzania paneli fotowoltaicznych. Znajdzie się w niej linia produkcyjna, która umożliwi prowadzenie efektywnej i dobrze zoptymalizowanej działalności. Nie zabraknie specjalistycznych maszyn i urządzeń dźwigowych. Część magazynowa zostanie podzielona na dwie strefy. W pierwszej z nich będą przyjmowane dostawy, natomiast druga posłuży do składowania i spedycji produktu gotowego. Zaplecze socjalne to z kolei jadalnia, szatnie dla personelu oraz strefa wypoczynku. Dzięki umieszczeniu na dachu instalacji fotowoltaicznej, koszty użytkowania obiektu zostaną obniżone. Będzie on również przyjazny środowisku naturalnemu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane