R&M Bruk inwestuje w Sieroniowicach - hala produkcyjna wraz z zagospodarowaniem terenu

2021-06-21
R&M Bruk inwestuje w Sieroniowicach - hala produkcyjna wraz z zagospodarowaniem terenu

Na terenach inwestycyjnych między Sieroniowicami a Strzelcami Opolskimi powstanie nowoczesny zakład produkcyjny firmy R&M Bruk, w którym produkowane będą wyroby firmy, w tym ozdobna kostka brukowa. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa hali produkcyjnej wraz z zagospodarowaniem terenu

W związku z rozwojem działalności firma R&M Bruk zdecydowała się na budowę nowej fabryki, która będzie w stanie zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy. Obiekt powstaje na 11 hektarowej działce leżącej w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej n. 88, która łączy Strzelce Opolskie z autostradą A4. To bardzo atrakcyjna lokalizacja, która pozwoli na skrócenie czasu dostaw oraz usprawnienie procesów logistycznych. Na działce powstanie nowoczesna hala produkcyjna dedykowana potrzebom firmy o powierzchni 5,1 tys. mkw. oraz drogi, place przeładunkowe i parkingi. Z infrastruktury drogowej powstałej na terenie działki korzystać będzie również firma Transkom z Jaryszowa, zajmująca się remontami dróg, która jest kapitałowo powiązana z R&M Bruk. Nowa inwestycja to szansa na rozwój gminy oraz doskonała wiadomość dla lokalnego rynku pracy - na terenie zakładu pracę znajdzie aż 40 nowych osób. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU