RAVEN rozbuduje swoją fabrykę o nową halę produkcyjną

RAVEN już wkrótce powiększy swoją fabrykę w Kostrzynie nad Odrą o nową halę produkcyjną. W ramach inwestycji powstanie również zaplecze o charakterze socjalno – technicznym, które pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz zagwarantuje personelowi komfortowe warunki podczas realizowania zawodowych obowiązków – informuje JARTOM Real Estate.  

Wybudowana hala pozwoli wdrożyć innowacyjną technologię

Parterowa nieruchomość będzie posiadała solidną stalową konstrukcję i obudowę zrobioną z płyt warstwowych. Znajdzie się w niej linia produkcyjna służąca do wstępnej obróbki drewnianych artykułów, a także warsztat, magazyn sprzętu technicznego i sanitariaty. Halę zaprojektowano tak, by jej eksploatacja nie wiązała się ze zbyt dużymi kosztami. W rezultacie będzie można cieszyć się sporą ilością naturalnego światła dostającego się do środka poprzez świetliki dachowe. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest wdrożenie innowacyjnej technologii przetarcia surowca drzewnego. Firmie RAVEN, która jest renomowanym producentem drewnianych opakowań, umożliwi to uatrakcyjnienie oferty i zyskanie w oczach klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.
 


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane