RADMIR wybuduje halę produkcyjną. Gdzie ona powstanie?

P.P.H RADMIR wkrótce wybuduje nową halę produkcyjną, która będzie dysponowała zapleczem socjalnym. Nieruchomość powstanie w Radomiu, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba firmy, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.  

Hala produkcyjna pozwoli firmie poszerzyć ofertę 

Obiekt zostanie wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania, wodno – kanalizacyjną, a także w wentylację. Będzie posiadał wszystko, co potrzebne do tego, by można było prowadzić w nim działalność efektywnie i w komfortowych warunkach. Harmonogram prac przewiduje ukończenie inwestycji w kwietniu przyszłego roku. Budowa hali sprawi, że przedsiębiorstwo będzie mogło wprowadzić na rynek stalowe zaczepy meblowe o proekologicznym charakterze. Tym samym zwiększy swoją konkurencyjność i, co bardzo prawdopodobne, pozyska nowych klientów. P.P.H RADMIR to producent wyrobów i akcesoriów metalowych, który jest obecny na rynku od ponad 30 lat i nieustannie się rozwija. Z pewnością nie jest to więc ostatnie tego rodzaju przedsięwzięcie, którego się podejmuje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane