Quatro wybuduje centrum logistyczne pod Warszawą

Plany budowy centrum logistycznego, którego właścicielem będzie firma Quatro, nabierają tempa. Aby efekty przedsięwzięcia były w pełni zadowalające, nawiązano współpracę z biurem Kwadrat Polska, które odpowiada za stworzenie projektu architektonicznego – informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnia centrum logistycznego przekroczy 40 000 m2

Wiadomo już, że inwestycja powstanie na gruntach o wielkości 9,8 ha położnych w Emilianowie, w województwie mazowieckim. Lokalizacja pozwoli na dogodny dojazd do stolicy, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Co ciekawe, nieopodal przebiega Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. Kompleks będzie składał się z hal o łącznej powierzchni szacowanej na około 43 000 m2. O jego funkcjonalność i dopasowanie do potrzeb Quatro dba partner architektoniczny – biuro Kwadrat Polska. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane