Pulse Roll Label Products otwiera nowy zakład produkcyjny w Polsce

Firma Pulse Roll Label Products oddała do użytku nowy zakład produkcyjny położony w Polsce, a konkretnie, w Bogucinie. Tym samym marka kontynuuje rozszerzanie swojej działalności na terenie Europy, usprawniając wiele procesów logistycznych i zwiększając moce wytwórcze – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna fabryka z zapleczem magazynowym

Przedsiębiorstwo przejęło nowoczesny obiekt produkcyjny od swojego dotychczasowego partnera, czyli Reprograf Grafikus S.A. Powierzchnia nieruchomości wynosi 1200 m2 i znalazło się w niej również zaplecze magazynowe. Zadaniem zakładu będzie obsługa klientów z Polski, ale nie tylko. Zarząd widzi w nim duży potencjał i z optymizmem tworzy plany dotyczące dalszego rozwoju firmy. Pulse Roll Label Products zajmuje się wytwarzaniem lakierów i farb przeznaczonych do druku etykietowego. Marka słynie z wykorzystywania nowoczesnych technologii i autorskich rozwiązań, takich jak system druku z aniloksem Monolox oraz atrament dwuskładnikowy PuteTone DC. Wszystko wskazuje więc na to, że to nie ostatnie tego rodzaju przedsięwzięcie, którego się podjęła.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane