Pulscenter wybuduje nowoczesny kompleks magazynów i biur w Toruniu

2021-03-03
Pulscenter wybuduje nowoczesny kompleks magazynów i biur w Toruniu

Zapadła decyzja o budowie zaawansowanego kompleksu magazynów, który stanie się częścią toruńskiej Strefy Inwestycyjno – Logistycznej. Obiekty będą posiadały powierzchnię 1 630 m2 oraz wysokość użytkową 7,50 m i zostaną wyposażone również w zaplecze biurowo – socjalne zajmujące 410 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Dlaczego magazyny w Toruniu?

Za realizację przedsięwzięcia odpowiada firma Pulscenter, która w tym celu nabyła w drodze przetargu działkę od miasta Toruń. Za 5017 m2 gruntów przedsiębiorstwo zapłaciło 606 000 zł. Jest to rozsądny pod względem strategicznym krok, gdyż znaleźli się już pierwsi zainteresowani rozpoczęciem działalności w obiekcie. Spółka Farmline II wyraziła chęć wynajmu hal magazynowych i części biurowych, które stanowią niemal połowę całej dostępnej powierzchni. Nie bez znaczenia jest tu lokalizacja kompleksu magazynów, który znajdzie się w pobliżu zjazdu z autostrady i będzie znakomicie skomunikowany z centrum Torunia. Obiekt dysponuje pełną infrastrukturą budowlaną, a wokół magazynów powstaną parkingi, plac manewrowy dla samochodów oraz tereny zielone. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz utrzymanie płynności transportu.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU