Przełomowa inwestycja w branży piekarniczej? IBIS wybuduje zaawansowaną technologicznie halę

2021-05-27
Przełomowa inwestycja w branży piekarniczej? IBIS wybuduje zaawansowaną technologicznie halę

Firma IBIS przystąpiła do realizacji kolejnego, istotnego biznesowego kroku, którym jest budowa zaawansowanej technologicznie hali produkcyjnej. Inwestycja wiąże się z kosztami rzędu 11 milionów złotych i zostanie częściowo sfinansowana ze środków pochodzących ze wsparcia udzielonego przez Polską Strefę Inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna hala produkcyjna ułatwi firmie rynkową ekspansję 

Przedsięwzięcie imponuje swoim rozmachem i innowacyjnością. Jego efektem będzie wybudowanie nowoczesnej hali produkcyjnej dysponującej powierzchnią sięgającą blisko 10 000 m2 oraz zapleczem socjalno – biurowym. Usprawni ono wiele procesów logistycznych, ułatwi administrowanie placówką i przyczyni się do zapewnienia zatrudnianemu personelowi komfortowych warunków pracy. Na terenie obiektu znajdzie się także piekarnia doświadczalna oraz showroom umożliwiający obserwowanie i testowanie urządzeń, które w swojej ofercie posiada IBIS. Wysoki poziom automatyzacji oraz nowoczesne podejście do prowadzenia działalności to coś, czym marka wyróżnia się na rynku i co docenił zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przyznając dofinansowanie w wysokości 3,5 miliarda złotych. Dzięki temu przedsiębiorstwo stworzy nowe miejsca pracy i zwiększy swoją moc wytwórczą. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU