Przełomowa inwestycja w Niepołomicach? MAN przeznacza miliony na rozbudowę fabryki

2021-07-13
Przełomowa inwestycja w Niepołomicach? MAN przeznacza miliony na rozbudowę fabryki

Koncern MAN podjął decyzję dotyczącą rozbudowy zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej. Plany dotyczące inwestycji są imponujące, a na jej realizację przeznaczono około 450 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka zostanie rozbudowana w rekordowo krótkim czasie

Rozbudowa fabryki zaowocuje zauważalnym zwiększeniem mocy produkcyjnych. W obiekcie będą powstawały lekkie, ciężkie i średnie samochody ciężarowe. Przyjmuje się, że będzie to nawet 300 pojazdów dziennie, co sprawi, że zakład produkcyjny należący do MAN będzie jednym z największych przedsiębiorstw tego rodzaju funkcjonujących w Europie. W ramach inwestycji obiekt zyska centrum modyfikacji pojazdów ciężarowych i halę wyposażenia kabin. Przełoży się to na usprawnienie procesów logistycznych i możliwość wdrażania nowoczesnych technologii z zakresu elektromobilności oraz jazdy autonomicznej. Grunty przeznaczone pod budowę nowych hal mają łączną powierzchnię sięgającą aż 40 hektarów. Warto podkreślić, że koncern posiada ambitne plany związane z dynamiką prac. Szacuje się bowiem, że zostaną one zakończone już we wrześniu przyszłego roku. Na ten moment z niecierpliwością czekają okoliczni mieszkańcy, gdyż poszerzenie działalności obiektu zaowocuje utworzeniem ponad 1500 nowych stanowisk pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU