Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT z nowym obiektem produkcyjnym w Lesznie

2022-09-06
Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT z nowym obiektem produkcyjnym w Lesznie

Firma Ambit już niedługo wejdzie w posiadanie obiektu o charakterze produkcyjnym, który zostanie wzniesiony na terenach należących do Strefy Inwestycyjnej I.D.E.A. w Lesznie. Na wykonawcę projektu wybrana została renomowana spółka VMI Poland, która uznawana jest za jednego z liderów wśród wytwórców maszyn złożonych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy budynek produkcyjny zwiększy możliwości wytwórcze firmy

Zakład będzie posiadał kompleksowy charakter, który pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i płynne funkcjonowanie. Powierzchnię, która wynosi 13 677 m2 podzielono na część produkcyjną i zaplecze socjalno – biurowe. Wszystko po to, by zatrudniona kadra posiadała właściwe warunki, a administrowanie placówką nie przysparzało problemów. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, przedsięwzięcie powinno zostać zrealizowane na początku przyszłego roku. To ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju marki AMBIT, która specjalizuje się w budowie nowoczesnych hal przemysłowych i słynie z ponad dwudziestoletniego doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do klientów.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU