Prymat inwestuje w zaplecze magazynowe. Gdzie postała nowa hala producenta przypraw?

Producent i dystrybutor przypraw Prymat otwiera nową halę w Jastrzębiu-Zdroju. Tym razem firma skupiła się na zwiększeniu powierzchni magazynowej oraz usprawnieniu procesów logistycznych. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowoczesnej hali magazynowej

Lider ryku przypraw w Polsce, czyli Prymat inwestuje w zaplecze magazynowe i otwiera nowoczesną, wyposażoną w instalacje fotowoltaiczne halę w Jastrzębie-Zdroju. Budowa obiektu trwała około 16 miesięcy, a hala została w pełni przystosowana do specyficznych potrzeb i wymagań producenta przypraw. Teraz w nowej hali magazynowane będą i przygotowywane do dystrybucji przyprawy Prymat. Inwestycja w większe zaplecze magazynowo-logistyczne to kolejny etap rozwoju marki na terenie naszego kraju. Spółka Prymat w swoim portfolio ma obecnie najpopularniejsze w Polsce marki, takie jak Prymat, Kucharek, To Naturalne, Smak, Nadir oraz Prymat GastroLine. Szybki rozwój firmy to zasługa nie tylko doskonałej jakoś produktów, ale również sprawnych fabryk i parków maszynowych, w które inwestuje Prymat. Poza sprawną produkcją, do prowadzenia efektywnej działalności, niezbędne jest również rozbudowane zaplecze magazynowe. To z pewnością nie ostatnia inwestycja Prymat w nową halę magazynową, czy produkcyjną.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane