Prusice terenem pod budowę zakładów produkcyjnych o międzynarodowym i innowacyjnym charakterze

2021-06-17
Prusice terenem pod budowę zakładów produkcyjnych o międzynarodowym i innowacyjnym charakterze

W ramach przyjętej strategii biznesowej, wykorzystując szansę związaną z budową drogi szybkiego ruchu S5, Gmina Prusice przygotowała atrakcyjne tereny pod zakłady produkcyjne. Prusice intensywnie zabiegają o rozwój i zaprezentowanie się inwestorom od najbardziej atrakcyjnej strony i odniosło to pożądane skutki, bowiem znalazł się już pierwszy zainteresowany, chińskie przedsiębiorstwo GTHR – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny zakład produkcyjny powstanie w Prusicach 

Firma GTHR wybuduje w Prusicach fabrykę specjalizującą się w produkcji materiału do wkładów do baterii litowych dla branży automotiv. W tym celu gigant technologiczny nabył grunty sięgające 6 ha, a uruchomienie działalności stanie się niezwykle istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. Powstaną bowiem nowe miejsca pracy, Gmina będzie czerpać wpływy z podatków, a okolica zacznie być postrzegana jako miejsce przyjazne biznesowi. O tym, że już zaczyna mieć to miejsce świadczy fakt, że plany zagospodarowania przestrzennego obejmują powstanie kolejnych zakładów produkcyjnych i nie tylko. Ogromny wpływ ma na to przede wszystkim położona nieopodal droga S5, która umożliwia czerpanie korzyści z płynnego transportu i znacząco usprawnia wiele procesów logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU