Pronar rozbudowuje fabryki i tworzy nowe miejsca pracy

Firma Pronar, będąc obecnie światowym wiceliderem w produkcji felg do maszyn rolniczych i komunalnych, planuje awansować na pozycję lidera. Aby to osiągnąć, firma buduje kolejne dwie hale, które znacząco zwiększą liczbę produkowanych felg. - informuje JARTOM Real Estate

Pronar - od światowego wicelidera do lidera produkcji felg

Celem firmy Pronar jest produkcja miliona felg rocznie, co pozwoliłoby im zdobyć miano światowego lidera w branży. Osiągniecie takiego wyniku nie byłoby możliwe bez nowych inwestycji. Dlatego też firma buduje dwie nowe hale produkcyjne, jedną w Narwi, a drugą w Narewce, gdzie znajduje się duża fabryka firmy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez producenta w związku z otwarciem fabryki w Narwi powstanie aż 100 nowych miejsc pracy dla inżynierów technicznych, pracowników planowania, pracowników produkcyjnych i handlowców. Również w Narewce poszukiwani będą nowi pracownicy, gdyż powierzchnia obecnie funkcjonującego zakładu powiększy się o aż 5 tys. mkw. Zwiększenie produkcji felg będzie również możliwe dzięki specjalistycznym maszynom, które zostały zaprojektowane i wykonane przez pracowników Pronaru. Obecnie Pronar jest największym pracodawcą na Podlasiu i zatrudnia ponad 3300 osób. Rozbudowa fabryki i budowa nowej hali przyczynią się do dalszego wzrostu liczby pracowników, co przyniesie regionowi korzyści w postaci nowych miejsc pracy. Dążenie Pronaru do osiągnięcia pozycji lidera na rynku felg rolniczych i komunalnych wpływa więc nie tylko na rozwój firmy, ale również na rozwój regionalnej gospodarki i lokalnego rynku pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. W misję wpisana jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane