Prologis z nowymi magazynami w wielu europejskich miastach. Wśród nich Łódź

Nowoczesne magazyny w siedmiu europejskich państwach, w tym jeden w Polsce – to nowa inwestycja Prologis. Deweloper kontynuuje realizowanie strategii dynamicznego rozwoju i poszerza swoje portfolio, co pozwoli prowadzić działalność na większą skalę oraz odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów – informuje JARTOM Real Estate. 

Wysokiej klasy magazyny w doskonałych lokalizacjach 

Nieruchomości znajdują się w takich krajach jak: Włochy, Belgia, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Francja oraz Polska. Wyróżnia je znakomita lokalizacja, gdyż położone są nieopodal głównych aglomeracji, co owocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i cieszeniem się zoptymalizowanym transportem. Należy podkreślić, że obiekty znajdujące się w pobliżu dużych ośrodków miejskich spotykają się z rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców. Łącznie spółka nabyła 128 budynków i 6 tych, które dopiero powstają. To naturalny krok na drodze ekspansji marki, która stawia sobie za cel nieustanne podnoszenie jakości oferowanych usług i powierzchni, które służą licznym przedsiębiorcom do magazynowania rozmaitych towarów i nie tylko. Hale na wynajem Prologis oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane