Prologis z nowym, nowoczesnym magazynem we Wrocławiu

Prologis przygotowuje się do budowy nowoczesnego magazynu, który stanie się największym tego rodzaju obiektem spekulacyjnym należącym do marki. Nieruchomość będzie posiadała imponującą powierzchnię wynoszącą 50 000 m2 i powstanie na obszarze Prologis Park Wrocław III – informuje JARTOM Real Estate.

Hala magazynowa o znakomitej lokalizacji 

W magazynie znajdzie się również część produkcyjna, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Aby zyskać pewność, że będzie w pełni dostosowany do potrzeb najemców i wyróżni się swoją funkcjonalnością, zastosowano w nim szereg rozwiązań takich jak zwiększona izolacyjność dachu i ścian czy wzmocniona nośność posadzki. Dzięki panelom fotowoltaicznym, kolektorom słonecznym i licznym świetlikom, budynek będzie również energooszczędny. Niekwestionowanym atutem jest także doskonała lokalizacja – tuż przy obwodnicy prowadzącej na wrocławskie lotnisko, z bardzo dobrym dostępem do transportu publicznego. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace nad magazynem mają dobiec końca w drugim kwartale przyszłego roku. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Prologis zobacz listę magazynów do wynajęcia Prologis. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane