Prologis wybudował nowy obiekt magazynowo-biurowy nieopodal Wrocławia

Prologis wybudował nowoczesny obiekt o charakterze magazynowo-biurowym, którego powierzchnia wyniosła 12 800 m2. Nieruchomość powstała na terenie Prologis Park Wrocław V i zostanie oddana do użytku producentowi oraz dystrybutorowi chemii budowlanej – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny i biura usprawnią wiele procesów logistycznych

Magazyn zaprojektowano i zrealizowano w formule BTS, co oznacza, że jest w pełni dopasowany do oczekiwań i wymogów klienta. To bardzo ważne, ponieważ składowanie materiałów chemicznych wiąże się z koniecznością przestrzegania ściśle określonych norm. Aby zagwarantować bezpieczeństwo, deweloper zastosował podwyższone standardy dla ochrony przeciwpożarowej. W regałach umieszczono dodatkowe tryskacze, a wentylacja posiada zwiększoną wydajność. Wzmocniono też izolacyjność ścian i nośność posadzki. Warto podkreślić, że budynek jest ogrzewany pompami ciepła i wyposażono go w panele fotowoltaiczne. To, w połączeniu z licznymi świetlikami pozwoli zmniejszyć koszty eksploatacji. Prologis Park Wrocław V znajduje się nieopodal autostrady A4 i drogi ekspresowej S8, co umożliwia usprawnienie wielu procesów logistycznych. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny Prologis

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane