Prologis buduje obiekt typu SBU w Warszawie

2021-12-09
Prologis buduje obiekt typu SBU w Warszawie

Prologis inwestuje w budowę kolejnego obiektu. W Warszawie, na terenie Prologis Park Warsaw -Żerań, powstanie nowoczesny magazyn typu SBU(ang. Small Business Unit), dedykowany na wynajem dla małych i średnich przedsiębiorstw. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowoczesnego SBU w Warszawie

Prologis to renomowany deweloper efektywnych nieruchomości logistycznych i magazynów na całym świecie. Jest właścicielem oraz zarządcą obiektów o łącznej powierzchni 4,6 mln metrów kwadratowych zlokalizowanych w strategicznych lokalizacjach. Najnowsza inwestycja dewelopera to nowoczesny obiekt typu SBU(ang. Small Business Unit), który odpowiada na potrzeby i wymagania małych i średnich firm. Magazyn powstanie w Warszawie, na terenie Prologis Park Warsaw -Żerań, i będzie liczył aż 11 tys. mkw. powierzchni. Dzięki budowie obiektu w portfolio produktowym Prologis pojawią się nowoczesne moduły na wynajem, już od 600 mkw. powierzchni magazynowej oraz 100 mkw. powierzchni biurowej. W zależności od specyfiki branży oraz rozmiaru działalności przyszli najemcy będą mogli łączyć moduły, tak by wynajęta przestrzeń jak najlepiej spełniała ich potrzeby i wymagania. Obiekt oferuje doskonałe warunki zarówno dla przedsiębiorstw z branży e-commerce, jak i tych zajmujących się produkcją. JARTOM jest agentem Prologis przy wynajmie powierzchni w parkach logistycznych oraz obiektach typu SBU. Wszystkie magazyny i hale do wynajęcia Prologis oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU