Prologis Park Wrocław III z nowym najemcą. Kto nim jest?

Park logistyczny Prologis Park Wrocław III zyskał kolejnego najemcę. Jest nim firma Eurogate Logistics, która będzie użytkować magazyn wysokiego składowania klasy A+ oraz biura o łącznej powierzchni wynoszącej 7600 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny o dużym potencjale

Przedsiębiorstwo będzie mogło korzystać z 12 doków przeładunkowych oraz dwóch bram umiejscowionych na poziomie 0. Wiadomo już, że w magazynie, który znajduje się w budynku DC4, można jednocześnie składować oraz obsługiwać ponad 4000 palet na regałach paletowych i 4000 przesyłek ponadgabarytowych. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększa efektywność pracy. Nieruchomość cechuje wyższa izolacyjność dachu i ścian, a jej podłoga posiada wzmocnioną nośność. Specjalne systemy oświetlenia, panele okienne w elewacji i czujniki ruchu obniżają koszty energii elektrycznej. Obiekt jest objęty stałym nadzorem, a jego lokalizacja ułatwia najemcom prowadzenie działalności. Tuż obok kompleksu biegnie autostrada A8, a niewielka odległość dzieli go od portu lotniczego. Zatrudniony personel może dostać się na miejsce samochodem, korzystając z licznych miejsc parkingowych, lub komunikacją publiczną. Przystanek autobusowy znajduje się przy wjeździe na teren parku. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny Prologis.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane