Producent stolarki okiennej i drzwiowej buduje nową halę produkcyjną

2022-03-31
Producent stolarki okiennej i drzwiowej buduje nową halę produkcyjną

Producent i dystrybutor stolarki okiennej Marsel rozbudowuje zakład produkcyjny w Goleniowie w woj. zachodniopomorskim.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Firma Marsel działa na polskim rynku od 1991 roku, świadcząc kompleksowe usługi w branży stolarki otworowej. Współpracuje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również z generalnymi wykonawcami oraz deweloperami, co daje możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach budowlanych o dużej skali, takie jak m.in. budowa uzdrowiska, hoteli, czy osiedli mieszkaniowych. Aby sprostać wymaganiom klientów, firma nieustannie rozwija ofertę produktową, oferując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z zakresu stolarki PCV, systemów aluminiowych, stolarki PPOŻ oraz asortymentu uzupełniającego. Jedną z flagowych marek oferowanych przez Marsel jest wysokiej jakości stolarka Schüco, która cieszy się doskonałą renomą, ze względu na specyficzne parametry izolacyjne i cieplne. Firma oferuje również stolarkę własnej produkcji, która łączy w sobie dobrą jakość oraz atrakcyjną cenę. Marsel produkuje okna PCV, drzwi oraz rolety, w tym realizuje zamówienia na indywidualne zlecenie klientów. Produkcja asortymentu firmy już niebawem będzie odbywać się w nowej hali produkcyjnej, która powstanie w Goleniowie w woj. zachodniopomorskim. To właśnie tam powstanie nowoczesna hala o powierzchni 870 mkw, która zostanie w pełni przystosowana do specyficznych wymagań produkcyjnych. Nowa inwestycja to kolejny krok w rozwoju firmy, pozwalający na zwiększenie skali produkcji oraz ekspansję nowych rynków zbytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU