Producent sprzętu rolniczego Hydramet Sp. z o.o. z nową halą produkcyjną

2021-11-04
Producent sprzętu rolniczego Hydramet Sp. z o.o. z nową halą produkcyjną

W Gajewie, w województwie warmińsko-mazurskim, wybudowana została nowa hala produkcyjna dla firmy Hydramet Sp. z o.o. Hala zajmuje powierzchnie 1 tys. mkw. i zostanie przystosowana do produkcji podnośników hydraulicznych do ciągników. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna dla producenta sprzętu rolniczego

Hydramet Sp. z o.o to renomowany producent wysokiej jakości sprzętu rolniczego, który działa na polskim rynku od 30 lat. Firma specjalizuje się w produkcji ładowaczy czołowych oraz osprzętów. Intensywny rozwój firmy oraz potrzeba zwiększenia skali produkcji w celu zaspokojenia popytu sprawiła, że producent postanowił zainwestować w nową halę produkcyjną. Obiekt wybudowany został w Gajewie, w województwie warmińsko-mazurskim. Nowa hala o powierzchni 1 tys. mkw. będzie pełniła funkcje produkcyjne i będzie przystosowana do produkcji podnośników hydraulicznych do ciągników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU