Producent sprzętu rehabilitacyjnego inwestuje w nową halę produkcyjną

Polski producent sprzętu rehabilitacyjnego inwestuje w nową halę produkcyjną o powierzchni blisko 1 tys. mkw. Pozwoli to na wdrożenie do produkcji nowego asortymentu, co z pewnością przełoży się na wzrost konkurencyjności firmy na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna hala produkcyjna

Producent akcesoriów ortopedycznych oraz produktów do rehabilitacji planuje budowę nowej hali produkcyjnej. Fabryka powstanie w Tajęcinie w powiecie rzeszowskim. Inwestycja ta pozwoli producentowi na wdrożenie do produkcji nowego asortymentu rehabilitacyjno-ortopedycznego, który znacznie podniesie konkurencyjność firmy na rynku. Akces Med Sp. z o.o. to działający już od 2006 roku to producent sprzętu rehabilitacyjnego współpracujący z lekarzami, rehabilitantami oraz fizjoterapeutami dostarczający na rynek wysokiej jakości sprzęt. Obecnie produkty Akces Med znaleźć można aż w 50 krajach na całym świecie, m.in. w Chile czy Nowej Zelandii.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane