Producent skrzyń do transportu sprzętu Paco Cases inwestuje w Brodnicy

2021-07-14
Producent skrzyń do transportu sprzętu Paco Cases inwestuje w Brodnicy

W Brodnicy, miejscowości znajdującej się w województwie wielkopolskim, powstanie hala produkcyjno-magazynowa firmy PACO CASES SP. Z O.O. - informuje JARTOM Real Estate

Hala produkcyjna — skrzynie na sprzęt muzyczny, narzędzia oraz sprzęt strzelecki

Paco Cases to jeden z największych producentów skrzyń transportowych w Polsce, który cieszy się dużą popularnością i renomą. Firma produkuje i dystrybuuje najwyższej jakości skrzynie na sprzęt muzyczny, narzędzia, czy sprzęt strzelecki, które dedykowane są profesjonalistom, w których pracy zachodzi konieczność pełnej ochrony sprzętu. Część produkcji powstaje na indywidualne zamówienie, według dokładnej specyfikacji dostarczonej przez klientów. Ciągle rozszerzające się portfolio produktowe oraz coraz większa rzesza klientów skłoniła markę do inwestycji w nową halę, gdzie produkowane i magazynowane będą wyroby firmy. Hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem biurowym i socjalnym powstanie w Brodnicy w województwie wielkopolskim. To około 260 km od obecnie działającej siedziby firmy, która znajduje się w Puszczykowie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU