Producent silników Cummins Inc. inwestuje w Polsce. Gdzie dokładnie powstanie nowy zakład produkcyjny?

2022-08-25
Producent silników Cummins Inc. inwestuje w Polsce. Gdzie dokładnie powstanie nowy zakład produkcyjny?

Nowa, duża inwestycja w Krakowie. Powstanie tam zakład odbudowy silników o dużej mocy Cummins Inc., na którego budowę inwestor planuje wydać aż 10 mln dolarów.- informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład produkcyjny

Cummins Inc. to jeden ze światowych liderów wśród producentów silników wysokoprężnych i układów napędowych dla wielkich maszyn. Firma zapowiedziała, że planuje nową inwestycję w Polsce, a konkretniej w Krakowie. To właśnie tam powstanie nowa fabryka odbudowy silników. Na czym konkretnie polega proces odbudowy silników, który prowadzony będzie w zakładzie? Odbudowa silnika polega na jego całkowitym demontażu, czyszczeniu, kontroli i wymiany głównych podzespołów. Dzięki temu można nie tylko przedłużyć żywotność silnika, ale również znacząco zmniejszyć zużycie paliwa. Inwestor zapowiedział, że na budowę nowego zakładu planuje przeznaczyć aż 10 mln dolarów. Nowa fabryka pod Krakowem to odpowiedź na rosnący popyt na maszyny Cummins. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie sprzedaży oraz zysków z prowadzonej działalności.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU