Producent rowerów elektrycznych inwestuje w nową halę produkcyjną. Gdzie ona powstanie?

Polski producent rowerów planuje nową inwestycję, czyli budowę nowoczesnej fabryki rowerów. Obiekt powstanie w woj. zachodniopomorskim w miejscowości Sieraków. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w woj. zachodniopomorskim

Wiodący producent rowerów elektrycznych GEOBIKE planuje budowę nowej hali produkcyjnej. Fabryka powstanie w Sierakowie w woj. zachodniopomorskim i pozwoli firmie na zwiększenie mocy produkcyjnych, a także na wprowadzenie do produkcji nowego modelu roweru elektrycznego. Siedziba GEOBIKE mieści się w Szczecinie, gdzie zlokalizowany jest główny magazyn firmy oraz jeden z jego salonów sprzedaży. Wszystkie rowery produkowane przez GEOBIKE posiadają certyfikaty kontroli jakości ISO 9000. Rowery marki GEOBIKe znaleźć można w ponad 60 sklepach partnerskich na terenie całej Polski. Ponadto rowery eksportowane są na rynku zachodnie, m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Skandynawii. Koszt nowej inwestycji, czyli budowy nowoczesnej hali produkcyjnej, wyniesie około 5,4 mln zł. Przedsięwzięcie to zwiększy konkurencyjność producenta na polskim rynku, a także umożliwi wejście na nowe rynki zagraniczne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane